W okolicach Łodzi i Warszawy, w spokojnych i malowniczych lokalizacjach z dogodnym dojazdem do najważniejszych punktów województwa łódzkiego bądź mazowieckiego – właśnie w takich miejscach znajdują się proponowane przez nas domy na sprzedaż. Nieruchomości powstają na bazie naszych autorskich projektów przy wykorzystaniu ekologicznych rozwiązań. Proponujemy obiekty wykonane zgodnie ze współczesnymi standardami budownictwa oraz wysokimi wymaganiami dzisiejszych użytkowników. Stawiamy na funkcjonalność oraz estetykę naszych projektów i precyzję realizacji.


EKO-Osiedle Krzywiec k. Łodzi
UWAGA!!! Do końca roku 15% niższa cena

EKO-OSIEDLE usytuowane jest w Krzywcu pomiędzy dwiema ulicami – Życzliwą oraz Przyjazną. Są to domy zlokalizowane w sąsiedztwie lasów oraz rzadkiej zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 20 minut jazdy do centrum Łodzi.

Budowa 8 domów jednorodzinnych ruszyła w kwietniu obecnego roku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych powstałe obiekty są nie tylko ekologiczne, ale także energooszczędne. Budynki wyposażono między innymi w energooszczędne okna, a dodatkowo posiadają pogrubioną warstwę izolacyjną. W każdym z domów znajdować się będzie pompa ciepła, rekuperator a także system inteligentnego sterowania ogrzewaniem oraz energią elektryczną. Opcjonalnie można zainstalować w nich także panele fotowoltaiczne. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia, że zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną EP będzie mieściło się w granicach 26,4 [kWh/m2rok].

Utrzymanie takiego domu daje oszczędności rzędu 10 000 zł rocznie. W przypadku budynków z EP poniżej 40 [kWh/m2rok] BOS udziela dopłaty w wysokości 30 000 zł.


Chotomów k. Warszawy

Jest to doskonale urządzony dom o powierzchni 300 m. Wybudowany na działce o powierzchni 1000m2 znajdującej się w ciszej, spokojnej okolicy. Lokalizacja obiektu to 1 km do drogi stanowiącej połączenie między Portem Lotniczym Modlin z Warszawą, 18 kilometrów do lotniska oraz 27 kilometrów do centrum Warszawy.

Dom jest bardzo przestronny. Całkowicie wyposażona kuchnia łączy się z jadalnią. W salonie znajduje się kominek, a gabinet posiada okno balkonowe, które wychodzi na teren zielony za domem. Na piętro domu prowadzą podświetlane schody. Na tej kondygnacji znajduje się sypialnia z garderobą i łóżkiem małżeńskim oraz trzy mniejsze sypialnie z dwoma łóżkami jednoosobowymi. Połączenie pomieszczeń stanowi otwarty hol z widokiem na salon.

Przed domem znajduje się podjazd do garażu oraz duży taras z wejściem do jadalni. Całość jest niezwykle zadbana i otoczona pasem zieleni. Okolica jest cicha, przyjazna, w pobliżu znajdują się urokliwe łąki oraz leśne drzewa.

wirtualny spacer